Щастя,готельно-ресторанний комплекс

Проживання в готельно-ресторанному комлексі "Щастя"

Цілодобово
Зараз відкрито

Ласкаво запрошуємо на незабутнє проживання в готельно-ресторанному комплексі "Щастя" у Полтаві! Виберіть комфорт і задоволення за доступними тарифами, починаючи від 1800 грн.

У нас ви отримаєте повний набір зручностей і послуг. Поселення розпочинається з 14:00, а виїзд до 12:00. Якщо вам потрібне раннє поселення або пізній виїзд, це теж можливо з додатковою платою 400 грн. Таким чином, ми надаємо гнучкість і забезпечуємо комфортний графік для наших гостей.

Проживання в готельно-ресторанному комлексі "Щастя", фото-1

Наші тарифи на проживання включають широкий спектр послуг. Вартість номеру охоплює: проживання в затишному номері, доступ до безкоштовного Wi-Fi, послугу будильника WAKE-UP, засоби гігієни для вашої зручності та індивідуальний міні-сейф для збереження ваших цінностей.

Оберіть готельно-ресторанний комплекс "Щастя" у Полтаві для вашого найкращого перебування. Бронюйте зараз і насолоджуйтесь комфортом і якістю нашого обслуговування.

+380(96)803-16-09 - телефон для бронювання готельного номеру.

Проживання в готельно-ресторанному комлексі "Щастя", фото-2 Проживання в готельно-ресторанному комлексі "Щастя", фото-3 Проживання в готельно-ресторанному комлексі "Щастя", фото-4
Ми в мережі
Останні фотозвіти
Показати все